Biz Kimiz? Kimlerdeniz?

Bu yazıda bizim kim olduğumuz ve kimlerden olduğumuzu anlatacağız…

Hakkımda

Öncelikle klasikleşmiş giriş cümleleriyle başlayalım. Merhaba değerli okuyucu… Yok olmuyor en iyisi konuya bodoslama girmek.

Biz Kimiz?

Siz kimsiniz diye sormaya başladığınızı duyar gibiyim. Öncelikle siz değil sen. 2015’den bu yana sürekli bu siteyi açıp kapatan biriyim. Bir tutturamadık gitti. Açıkçası bu sefer olacak mı diye ben de merak ediyorum. Sitenin 4. açılışına özel olarak konsept değiştirip onun bunun içeriğini değil de tamamen özgün içerikler paylaşmayı düşünüyorum (Siz öyle sanın). Kendimi geliştirmek amacıyla küçük çaplı yapmış olduğum yazılımları ücretsiz olarak paylaşacağım. Yanlış anlamayın paylaşacağım için yapmayacağım, yaptığım için paylaşacağım. Sorumuza gelirsek Erzurum doğumlu olan güncel yaş kurum 22 . Dolar kadar hızlı yükselmese de senede 1 yükseliyor. Annemle babam Batuhan Buğra ismini vermişler. Soy isimim de kimlikte Kaygusuz yazıyor.

Bu kadar anlatımın üstüne bu Batukay‘da neyin nesi değil mi? Lise döneminde oyunlar için nick ararken ilk ismimle soy ismimle bir şeyler yapıp bu ismi buldum. Her yerde de aktif olarak kullanıcı adı olarak kullanıyorum.

Biz Kimlerdeniz?

İlk kapanışımız sonrası tekrar açılınca ortalığa “Gerçek Batukay öldü, yerine ona benzeyen İngiliz ajanı getirildi” diye bir söylenti çıktı. Kesinlikle şüpheniz olmasın biz dış minnaklardan değiliz. İlk kapandığımızda kimsek son açılışımızda da oyuz.

Ne Yapacağız? Amacımız Ne?

Batukay.com ilk açıldığı zaman o dönemin popüler olan vpn ile bedava internet üzerine açılmıştı. Sonra yavaş yavaş teknoloji haberleri tarzında genel bir blog olmuştu. Şimdi açılışında ise bahsettiğim gibi kendi yapmış olduğum küçük kod parçalarını paylaşacağım. Bunun yanında herhangi belirli bir kategori yoktur. Faydalı olabilecek her türlü bilgiyi paylaşmayı düşünüyorum. Aklınıza takılabilecek her türlü soruyu batuhan@kaygusuz.info.tr üzerinden sorabilirsiniz.